צור קשר |  8686*

 
Close
Search
Filters

כיריים קרמיות

הכיריים של LyVent מיובאות מאירופה, מאובזרות במיטב החידושים, עם טכנולוגיה מתקדמת, איכות ללא פשרות ובמחירים מפתיעים.

לפניכם קטלוג כיריים 2020- לקנות ישירות מהיבואן את הכיריים ששווים לכל כיס. 

לכיריים במבצע - לחצו כאן >>

 

View as Grid List
Sort by
כיריים חשמליות HO-W-890A

כיריים חשמליות / כיריים קרמיות HO-W-890A

כיריים חשמליות / כיריים קרמיות HO-W-890A כולל מסגרת נירוסטה

כיבוי אוטומטי כאשר אין סיר או מחבת על משטח העבודה

אפשרות נעילה בפני ילדים

בעל חיישן ביטחון לזרימת חשמל  יתר

הזמינו עכשיו 08-9980588

₪2,590
כיריים חשמליות / כיריים קרמיות HO-W-895

כיריים חשמליות / כיריים קרמיות HO-W-895

כיריים חשמליות / כיריים קרמיות HO-W-895 כולל מסגרת נירוסטה

כיבוי אוטומטי כאשר אין סיר או מחבת על משטח העבודה

אפשרות נעילה בפני ילדים

בעל חיישן ביטחון לזרימת חשמל  יתר

הזמינו עכשיו 08-9980588

₪3,890

מה זה כריים קרמיות?

 

במידה ואתם מאמינים כי הגיע הזמן להתקדם הלאה לעולם מודרני יותר, ישנו סיכוי לא רע שאתם מסתכלים על הכיריים שלכם שמופעלות בגז וחושבים לעצמכם שהגיע הזמן להתנסות בכיריים חדשניות יותר.

 

כיריים קרמיות מודרניות ישוו למטבח שלכם לא רק את המראה המודרני והמיוחד בעל הקווים הנקיים אלא גם את הבטיחות המרבית בעת השימוש. היופי בכיריים קרמיות הוא שהחשש מפני שריפה כמעט ונעלם, מאחר ומדובר במוצר חשמלי.

 

יתרונות של כיריים קרמיות

 

אחד היתרונות המרכזיים של שימוש בכיריים קרמיות מעבר לפן הבטיחותי הוא שאחרי הפסקת השימוש, הכיריים חוזרים למצבם הטבעי והן לא חמות יותר. ישנן כיריים קרמיות משולבות אינדוקציה שאפילו לא יתחממו אלא אם כן יגעו במתכת. מעבר לכל זה, מדובר במראה העדכני והנעים ביותר עבור המטבח שלכם, במשטח קל לניקוי ואיכותי מאין כמוהו.

 

למה לבחור בכיריים מבית לי ונט?

 

כיריים קרמיות מבית לי ונט הם כיריים קרמיות שאתם יכולים להיות בטוחים שמגיעות מבית טוב. לי ונט היא הזרוע החשמלית של קבוצת ריינוס והיא הוקמה בשנת 1979. תחום ההתמחות שלה הוא יבוא ושיווק של מוצרים חשמליים עבור המטבח המודרני. מערך השירות של לי ונט הוא מהמתקדמים בארץ. אצלנו אין כזה דבר שהמוצר אזל או לא נמצא במלאי. זמני האספקה קצרים והשירות יעיל, ידידותי ומסור. כיריים קרמיות מבית לי ונט מבטיחות לכם אחריות מלאה ואיכות ללא פשרות.

 אתם מוזמנים להצטרף למיליוני הלקוחות המרוצים של חברת לי ונט ולהתחדש באותן כיריים קרמיות עדכניות ומודרניות. כיום המוצרים של החברה נמכרים בלמעלה מ-4500 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ.

לסיכום,
במידה ואתם מעוניינים לעבור לעולם מודרני ובטיחותי יותר, הגיע הזמן לשקול רכישה של כיריים קרמיות מבית לי ונט. הנקודה היא שלא צריך לחכות עד שתעברו דירה, השינוי יכול להתחיל כבר היום.

 כיריים קרמיות יעניקו למטבח שלכם לא רק את המראה העדכני והמודרני אלא גם את הפן הבטיחותי. במיוחד אם יש לכם ילדים בבית, הגיע הזמן להשתדרג ולעבור להשתמש באותן כיריים קרמיות שהופכות נפוצות יותר ויותר בבתים בישראל.