בחורה

חיפוש מוצר

מגירות מטבח טריומקס

השותף המושלם לארון המטבח
השותף המושלם לארון המטבח

 

מגירות מטבח "טריומקס" מחליקות בקלילות וביציבות, גם כשהן בתפוסה מלאה. מנגנון הסגירה הבלעדי, מבטיח סגירה שקטה ונעימה ללא הפתעות, שוב ושוב ושוב. הביצועים והעיצוב האטרקטיבי של מגירות "טריומקס”, הופכים אותן לבחירה האידאלית גם עבור בעלי הדרישות הגבוהות ביותר.

 

לחצו כאן למעבר לקטלוג הדיגיטלי שלנו

 

 

מגירות מטבח – Harn

 

מגירות מטבח איכותיות יכולות להבדיל בין מטבח יעיל ונוח לשימוש ובין מטבח מסורבל ומאתגר. היום קיימים פתרונות מתקדמים לשדרוג מגירות מטבח והפיכתן למקומות אחסון פרקטיים ללא כל בלגן מיותר או חשש לתאונות מכאיבות – הסוד הינו שימוש נבון בפרזול מותאם גם בבניית מגירות והפיכתן לממונעות וכך – בטוחות יותר ופונקציונליות יותר.

 

חברת Harn מובילה את השוק בתחום זה כבר שנים רבות ומציעה פתרונות פרזול למטבח  שיהפכו כל מטבח חדש לאיכותי יותר ומטבח ישן לפונקציונלי ויעיל לשנים רבות נוספות.   

 

 

מוצרי הפרזול של Harn – פתרון מושלם לשדרוג מגירות מטבח

  

חברת Harn מספקת מזה שנים רבות פתרונות אחסון יעילים למטבחים בארץ ובעולם. בין היתר ניתן להשתמש בתהליך של פרזול מגירות מטבח כדי להפוך מטבח מיושן לחדשני ונוח לשימוש. פרזול מגירות בשיטת Harn נעשה תוך הקפדה על איכות מירבית ושימוש בחומרים עמידים לאורך שנים – פלדת אל חלד ופלסטיק.

פתרון מושלם לשדרוג מגירות מטבח

המסילות המותקנות מאפשרות הנעה נוחה של מגירות מטבח בעיצובים שונים ומותאמים באופן פרטני לצרכי הלקוחות. לצד שימוש בפרזול כאמצעי הנעה למגירות, ניתן ליצור בתוך מגירות מטבח אפשרויות אחסון נוחות של כלי מטבח רבים כגון סכו"ם, סירים ועוד ולהכשיר גם מגירות צדדיות וזוויתיות שעד כה היו בעייתיות לשימוש כמקומות אחסון יעילים והפיכתן לחלק בלתי נפרד מהמטבח שלנו.

בחירה באמצעי פרזול מגירות מטבח שמציעה Harn תהווה הבטחה לשמירה על עמידות המגירות והמטבח כולו לאורך שנים ארוכות, זאת משום שמוצרי החברה נבדקו והוענקו להם תווי תקן בארצות רבות באירופה ומקומות אחרים ברחבי העולם. סטנדרט זה של איכות נדיר אפילו בעולם העשיר והמגוון של עיצוב מטבחים כיום.   

 

 

מגירות מטבח פונקציונליות – לכל עיצוב וסגנון

  

בחירה בפונקציונליות של מגירות מטבח אין פירושה ויתור על עיצוב מהוקצע. היום ניתן לחדש או לרכוש מגירות מטבח נוחות לשימוש, עמידות ואיכותיות שנבנות מחומרים מגוונים לפי הסגנון המועדף עלינו.

 

מגירות מטבח ניתנות להתאמה אישית כך שכל אחד שמתכנן מטבח חדש או רוצה לשדרג את המטבח הקיים יכול לשלב מגירות חדשות או לחדש מגירות ישנות בצורה שתתאים באופן מדויק לעיצוב הקיים.

 

חברת Harn מציעה מגירות בעיצוב עדכני ומגוון צבעים, חומרים ודגמים, כך שכל אחד יוכל למצוא מה שמתאים לו ולאופי המטבח המתוכנן.

 

 

   

בוחרים ב-Harn למגירות מטבח איכותיות

 

  

בוחרים ב-Harn למגירות מטבח איכותיות

כשאנו חושבים על מגירות מטבח איכותיות, אנו חושבים על יכולת לאחסן בצורה מסודרת ומאורגנת את כל כלי המטבח, מוצרי המזון וכל שאר הפריטים הנחוצים לנו. אנחנו רוצים להגיע לכל מוצר או כלי בצורה מהירה ונוחה, מבלי להפיל, ליפול או להתעצבן.

 

מגירות המטבח של Harn מאפשרות לסדר את המטבח לפי צרכינו ולשמר את הסדר מבלי ליפול למלכודות. העובדה כי החברה שמה דגש על איכות החומרים, העבודה והעיצוב הכללי מאפשרת את השקט הנפשי לדעת שזכינו במטבח מעוצב, נוח לעבודה ונעים לאורך שנים רבות.


 

  לחץ לקטלוג
עבור לתוכן העמוד