בחורה

חיפוש מוצר

מסילות למגירות בייסיק

בחזרה למקורות

 

בייסיק הוא מנגנון מסילות למגירות
"בייסיק"
הוא מנגנון מסילות למגירות שמבוסס על טכנולוגיה מוכרת ומצליחה, שצברה ניסיון רב. המבנה האיכותי והחזק של הגלגלות, מאפשר פעולה חלקה ושקטה ברמה יוצאת דופן, לאורך כל חיי הארון.

 

לחצו כאן למעבר לקטלוג הדיגיטלי שלנו 

  

חשיבותן של מסילות למגירות במטבח

 

 

בעת בניית בית חדש או שיפוץ הדירה, קיימת חשיבות רבה לבניית ועיצוב המטבח, מאחר והמטבח הוא חדר מרכזי בבית המשמש הן כחדר בו מתרחשת פעילות והן כחדר אירוח לעיתים קרובות. לכן קיימת חשיבות מרובה גם לאפקטיביות של המטבח וגם לעיצוב שלו מבחינת מראה והתכתבות עם עיצוב הבית.

 

פרזול למטבח, אם כך, מחייב תשומת לב גבוהה לנוחות ולאיכות מרבית כשמדובר בפרזול מגירות פנים כמו מסילות למגירות, צירים וכד', וגם לאסתטיקה ויופי כשמדובר בידיות או מדפים דקורטיביים. חשיבותן של מסילות למגירות טריקה שקטה במטבח טמונה בנוחות השימוש במגירה, וכן באיכות המסילה למגירה וכן מבחינת השחיקה שלה, חלודה שמצטברת וכדומה.

 

מסילות למגירות גדלים

 

 

לא מתפשרים על טיב ואיכות המוצרים

 

 

פעמים רבות כשאנו מדברים על עיצוב המטבח אנו מתייחסים בעיקר לפרטים החיצוניים הנראים לעין כשמתבוננים במטבח כמו סוג הארונות וצבעם, סוגי הידיות, המדפים, המשקופים, גופי התאורה, מוצרי החשמל וכולי. אולם כאשר מתכננים מטבח מעוצב, פרקטיות ויעילות המטבח הם לא פחות חשובים בתכנונו, ולעיתים אפילו יותר. בעת בניית המטבח יש להקדיש תשומת לב רבה למקומות הנסתרים בו כמו מסילות למגירות או גלגלים של רהיטים שונים.

 

כפי שבוחרים מוצרים וחומרי גלם איכותיים לבניית המטבח מבחינה חיצונית, יש לבחור גם, בכל מה שקשור לפרזול פנימי במטבח, במוצרים איכותיים ועמידים. פרזול למטבח הכולל מסילות למגירות כבדות הנשחקות במהירות, מחלידות או נשברות עשויות להסב נזקים למטבח ואי נוחות בעת השימוש. לכן, רכישת הפרזול למטבח ובניית המטבח חייבת להיעשות תוך כדי תשומת לב רבה  לחומרים מהם עשוי המטבח, גם אלו הנסתרים מן העין. מסילות למגירות הן חלק מהאיכות אליה יש לשים לב בעת רכישת מטבח.

 

 

מסילות למגירות מחיר וסוגי מטבח שונים

 

 

בכל מטבח, מכל סוג, קיימות מגירות אחסון, וכולן זקוקות למסילות למגירות נשלפות למטבח על מנת למלא את ייעודן. בניגוד לפרזול המטבח החיצוני אשר חייב להתאים לעיצוב המטבח, הפרזול הפנימי כגון מסילות למגירות לארונות, רלוונטיות לכל מטבח בכל מצב, בין אם מדובר במטבח קטן או גדול, פשוט או מעוצב, מכיוון שאין רואים אותן.

 

כדאי להשקיע בפרזול טוב למטבח, במסילות טובות ואיכותיות אשר אולי לא תהיינה הכי מעוצבות והכי יקרות, אבל בהחלט תהיינה מספקות לשם מילוי צרכיהם של בני הבית המשתמשים במטבח. עניין חשוב נוסף בעת הזמנת מסילות למגירות טמון בהתאמת המגירות לצרכים של הבית. למשל: ישנם בתים שונים בהם מגירות מטבח צריכות להיות בעלות מנגנון המגן על אצבעותיהם של ילדים קטנים, ישנן מסילות למגירות בגדלים שונים וכד'.

 

בסופו של דבר, מסילות למגירות הן לא דבר של מה בכך וחשוב מאד לשים לכך לב בעת רכישת המטבח. הרי לא משנה עד כמה יפה או מעוצבת המגירה הכי חשוב שתהיה פונקציונאלית וקלה לתפעול.

  לחץ לקטלוג
עבור לתוכן העמוד