בחורה

חיפוש מוצר

מגירות אחסון טריווד

 

 

הנאה שמתחבאת בארון

 

עץ מלא הוא חומר הגלם העיקרי ליצירת סביבת מגורים טבעית. הביקוש העולמי לעץ באיכות גבוהה, הולך וגדל. מגירות אחסון  "טריו-ווד" מוסתרות בארון ושומרות על מלוא יפי המראה של ארון העץ הטבעי. יחד עם זאת, בכל סגירה המגירה שבה למקומה בצורה אלגנטית ומדויקת.

לחצו כאן למעבר לקטלוג הדיגיטלי שלנו 

מגירות אחסון למטבח מגיעות ברוב העיצובים כחלל אחד פתוח וגדול שמצד אחד ניתן להכניס לתוכו כל מוצר או כלי שרוצים ויש בכך יתרון רב, אך החיסרון הגדול הוא שתוך זמן קצר מגירה מסודרת ככל שתהיה הופכת למבולגנת באופן טבעי, בכל פתיחת וסגירה של המגירה קיימת תזוזה וכל הפריטים מתערבבים זה בזה ולכן נכון כי מגירות אחסון תהיינה עם חלוקה פנימית בהתאמה אישית.

 

מגירות אחסון עם מסילות נסתרות לשליפה מלאה

 

 

אחסון יעיל וחכם במטבח

 

מגירות אחסון למטבח מעוצבות לרוב בהתאם לטרנדים האופנתיים בתחום זה, אך עיצוב מיוחד וחדשני ככל שיהיה לא עונה תמיד לדרישות הארגון והנוחות הדרושים להתנהלות יעילה במטבח וזאת במיוחד באם מדובר במטבח בו מבשלים ארוחות לעתים קרובות ולכן, חשוב לבחור במגירה שבה כל המוצרים וכלי המטבח מסודרים, ולשנות בכך את כל חווית הבישול.

 

אחסון פרקטי הוא כזה שבו קל לשלוף כל פריט במהירות וניתן לזכור להיכן יש להחזיר כל מוצר למקומו מבלי ליצור בלגן מיותר, ולכן כאשר ישנה חלוקה בין כל המוצרים הניתנת לשינוי לפי הצורך, המטבח הופך להיות זירה שמתאימה את עצמה למשתמש בו ולא להפך.

על מנת שנוכל להעניק חוויה מיוחדת במטבח אנו ממליצים להתקין במטבח פרזל ברמה הגבוהה ביותר. 

 

מגירות אחסון  שאינן נפתחות או נסגרות בקלות עקב פרזול לא תקין במטבח, הופכות להיות מוקד בעייתי במטבח ומקשות על האחסון כאשר, ניתן כיום באמצעות פרזול מתאים לשנות את המגירות או להחליפן למגירות חדשניות, אשר השימוש בהן מאפשר לנהל את המטבח בצורה פשוטה ונוחה תוך ניצול מקסימלי ואופטימלי  של כל שטחי האחסון במטבח.

 

מגירות אחסון עבות

   

רכישת מטבח חדש או חידוש הקיים?


 

כל מטבח עם השנים, מגיע לבלאי מסוים גם הפרזול במטבח יכול להגיע לבלאי, העיצוב הישן אינו עונה כבר על הדרישות של בעלי הבית, ובמקרה כזה קיימות שתי אפשרויות: האחת להחליף את כל המטבח כולל הפרזול במטבח ולחדש או לנסות ולחדש את הקיים כאשר הבחירה בין שתי האופציות תלויה בתקציב העומד לרשותכם ובמצב הכולל של המטבח הקיים.

 

במידה ואתם מגלים כי רמתן של מגירות אחסון והפרזול שלהן אינה מתאימה, זו עלולה להיות סיבה בגללה תרצו לשנות את המטבח, הרי שתוכלו להסתפק בהחלפת המגירות הקיימות, באחרות, חדשות עם ארגון וסדר שיאפשר לכם להתנהל במטבח בצורה טובה יותר וכל זאת תוך שמירה מקסימלית על העיצוב הקיים ושמירה על הפרזול הקיים.

 

אם במידה והבלאי של המטבח גדול מידי הרי, נכון יהיה להחליפו לחדש, כאשר יש לתת דגש על פונקציונליות לא פחות מאשר על העיצוב וזאת באמצעות התקנת מגירות אחסון הלוקחות את המטבח צעד אחד קדימה ושומרות מצד אחד על מראה עדכני ומעוצב ומצד שני על נוחות בלתי מתפשרת.

 

המטבח מהווה אם כן, מוקד מרכזי בכל בית והשקעה בעיצוב חכם ויעיל משתלמת ביותר, הן עבור חובבי הבישול המכורים לתוכניות האוכל של טובי השפים והן עבור מי שמכין בו בעיקר סלט, חביתה וקפה וזאת משום שמדובר בהשקעה לטווח הארוך אשר באמצעותה כל בישול ולו הקטן ביותר הופך לחוויה שבה גם הארגון והסידור של המטבח נעשה במאמץ מינימלי ובפשטות רבה.

 

מגירות אחסון עם מחיצות חלוקה

  לחץ לקטלוג
עבור לתוכן העמוד