בחורה

חיפוש מוצר

אביזרי מטבח אורגנייז פלוס

סדר וניקיון במגירה
"אורגנייז פלוס" היא סדרת אביזרי מטבח קיטים לסידור פנימי נוח ויעיל של פריטים שונים המאוחסנים במגירות המטבח ובכלל. מגשים לאחסון סכו"ם מפלדת אל חלד ואביזרי הפרדה לאחסנת כלי מטבח שונים מפשטים את סידור המגירה ומאפשרים גישה נוחה לכל פריט. מגשי אחסון הסכו"ם ניתנים לרחיצה במדיח הכלים והופכים את מלאכת הניקוי לקלה במיוחד. העיצוב המודולרי מאפשר התקנה בסגנון "ערבב והתאם" למגשים בגדלים שונים כדי להגיע לניצול מרבי של שטח המגירה.

המטבחים כיום עוברים מהפכה, בה הדגש עובר מעיצוב מטבח סטנדרטי לעיצוב מודרני הכולל בתוכו חדשנות ופרקטיות, במידה כזאת שבה ההתנהלות במטבח והבישול במטבח הם חלק מחוויה מהנה ויעילה הבאה לביטוי באמצעות אביזרי מטבח ייחודים המאפשרים סידור וארגון מדויק תוך שימוש חכם בכל שטחי האחסון במטבח.

 

אביזרי מטבח - מוצרי מזון

 
 

האם ארון מטבח מסודר – זה אפשרי או דמיוני?


 

כמעט כל אחד מאתנו פתח פעם אחת לפחות את אחת ממגירות המטבח וגילה כי האורז נפל על בקבוק השמן וזה נפל על הרוטב ושרשרת הדומינו הזו הובילה למגירה שכל כולה לכלוך ובלגן שלא נגמר, כאשר כל סידור שמנסים לעשות, מוביל שוב ושוב לאותה תוצאה, אבל יש מי שחשבו על פתרון לבעיה זו, שהינו גאוני ופשוט כאחד, אביזרי מטבח שהשימוש בהם יוצר חלוקה והפרדה מושלמת בין כל המוצרים השונים בקלות יתרה.


היתרון העצום של אביזרי מטבח אלו, הוא בכך שהינם דינמיים וניתן להתאים לכל מגירת מטבח בחלוקה שנוחה ביותר למשתמשים בו וזאת לפי ההתנהלות, ההרגלים והצורך, כך שבכל בישול המטבח יישאר נקי ומסודר גם אם מדובר בהכנת ארוחה גדולה ומרשימה לחברים או לבני המשפחה.

 

מיותר לציין שעלמנת להשיג מטבח תקין אנו נדרשים להתקין פרזול עמיד וחזק למטבח.

חשוב לעשות הבחנה בין מטבח שבו כמעט ולא מבשלים לבין כזה שבו הסירים כל היום מבעבעים עם אוכל וריח משגע, שכן, מי שמבלה הרבה שעות במטבח, צריך סביבת עבודה הרבה יותר מאורגנת ויעילה מאשר מי שמגיע למטבח בעיקר כדי לחמם אוכל קפוא במיקרוגל ולכן נכון לרכוש אביזרי מטבח ופרזול למטבח בהתאמה אישית.


אביזרי מטבח - אפיה ותערובות


סידור יעיל מוביל לחסכוןהארגון של מגירות וארונות המטבח לא רק מאפשר בישול בצורה נוחה ביותר, אלא חוסך כסף רב, שכן ברגע שכל מוצר ממוקם בנפרד, קל יותר לדעת אלו דברים ישנם ומה חסר ולא רוכשים מוצרים מיותרים רק משום שלא מצליחים מרוב הבלגן שבארון לדעת מה באמת נחוץ לקנות.

 


ברגע שאחד המוצרים בשל פתיחת המגירה, נופל ונשפך, צריך לקנות מוצר אחר במקומו באופן תכוף יותר ולשלם כסף מיותר ובנוסף, חשוב לזכור כי מזון שנופל בארון המטבח או באחת המגירות עשוי למשוך אליו חרקים שונים ומשונים, שזו תופעה שאינה רצויה באף מקום בבית, אך במיוחד במטבח ולכן בעזרת אביזרי המטבח היוצרים את החלוקה האידיאלית בין כל פריטי המזון, מונעים את האפשרות של בזבוז כסף ושומרים על סביבת עבודה נקייה ונעימה.


הרבה מכלי המטבח כדוגמת צלחות וקערות שבירים וכל פתיחה בלתי זהירה של אחת המגירה עלול לגרום לכלים אלו להישבר, אך באם ישנה מחיצה בין הצלחות השונות ופרזול נכון במטבח, ניתן לשמור את הצלחות במצבן התקין לתקופה ארוכה ולחסוך בכך את הצורך לרכוש כליי אוכל חדשים לעתים תכופות יותר.

המטבח אם כן, הינו הוא מרכז הבית, המקום שבו אנו אוכלים, מבשלים, מנשנשים, ואפשר היום בעזרת כמה אביזרי מטבח פשוטים להפוך אותו ליעיל, פרקטי, חסכוני ובעיקר נוח.

 

אביזרי מטבח - כלי בישול

  לחץ לקטלוג
עבור לתוכן העמוד