בחורה

חיפוש מוצר

פרזול לארונות מטבח

חובבי בישול ואפייה ובעצם כל מי ששוקד על מלאכתו באופן קבוע במטבח יודע כמה חשובה הנוחות וכמה יעילה העבודה במטבח כשכל הפריטים השונים, כלי המטבח, המחבתות, הסירים וכל מה שצריך כדי להכין סעודת מלכים לנו ולאהובים עלינו- מוכן ומאורגן בצורה נגישה. היום עולם עיצוב המטבחים מאפשר לבנות ולהקים מטבח המושתת כולו על יעילות ונוחות, זאת באמצעות מערכות פרזול לארונות מטבח אותן ניתן להתקין במסגרת בניית מטבח חדש או לשדרג באמצעותן מטבח קיים. בכלליות פרזול למטבח ובפרט פרזול לארונות מטבח מאפשר לייעל ולווסת את האחסון במטבח, להסב ארונות ללא שימוש ולהפוך אותם לארונות ממונעים ונוחים ולשדרג את המטבח כך שיהיה בו מקום רב יותר לאחסון ותחושה מאורגנת יותר. בנוסף, פרזול לארונות מטבח העשוי פלדת אל חלד שומר על עמידותו במשך שנים ארוכות. 

Harn מובילים במוצרי פרזול לארונות מטבח

חברת Harn היא חברה בינלאומית שמייבאת ארצה מוצרים שעברו בדיקות מקיפות וזכו לתווי תקן באירופה ובארצות הברית. ממוצרי פרזול לארונות מטבח ועד למגירות מאובזרות במערכות אחסון מתקדמות – Harn מציעים איכות בבחירת פרזול לארונות המטבח העשוי מפלדת אל חלד בעלת תוחלת חיים ארוכה. מוצרי פרזול לארונות מטבח מבית Harn מותאמים באופן פונקציונלי לצרכי כל לקוח ולקוח וניתנים להתאמה לשטח משתנה, מגיעים בגדלים מגוונים, בצבעים ובסגנונות שונים. בנוסף, ניתן לשדרג באמצעות פרזול ארונות מטבח קיימים ולהתקין פתרונות אחסון נוחים בתוך מגירות נשלפות בנוחות.

סוגי מוצרי פרזול לארונות מטבח

בין סוגי מוצרי פרזול לארונות מטבח שמציעה חברת Harn ניתן למצוא מסילות למגירות שמאפשרות הנעה של המגירות בצורה חלקה וללא רעשים, טריקות או שחיקה של המגירות. בנוסף, ניתן למצוא פרזול לארונות מטבח באמצעות צירי מתכת אל חלד איכותיים וקיטים לאחסון בתוך מגירות המטבח שמאפשרים אחסון נוח של כלי מטבח, סכו"ם, סירים ומחבתות בהתאמה אישית למשקל הפריטים ולצרכי האחסון במטבח הספציפי. עוד מציעה חברת Harn מנגנוני פרזול לארונות מטבח שכוללים השתלת מגירות אחסון נוחות בתוך ארונות המטבח כך שאינן נראות כלפי חוץ – בנייה זו מאפשרת תצוגה אסתטית ומינימליסטית במטבח עם כל הנוחות שבפתרונות האחסון המתקדמים שמוצעים על ידי החברה. בנוסף ניתן לשלב ארונות הזזה במטבח, היתרון בארונות הזזה, הינו החסכון במקום שכן הדלתות נפתחות אל תוך הארון ולא כלפי חוץ.

בחירה ב-Harn – בחירה באיכות!

חברת Harn היא אחת החברות הותיקות ביותר והמקצועיות ביותר בתחום מוצרי פרזול לארונות מטבח והיא מייבאת לארץ את מוצריהן של החברות הטובות בעולם בתחום עיצוב המטבחים. טובי המומחים יוכלו להעניק לכם ייעוץ וליווי אישי בכל תהליך תכנון המטבח שלכם ובהתאמת מוצרי פרזול לארונות מטבח חדשים או מתחדשים, כך שתוכלו לבנות את המטבח המושלם לחוויית בישול מהנה וקלה. בין אם אתם חובבי בישול שאוהבים מטבח יעיל ופונקציונלי או בעלי משפחה שצריכים הכל מהר וקל, פתרונות האחסון ומוצרי הפרזול לארונות מטבח של Harn יאפשרו לכם להנות ממטבח איכותי ועמיד לאורך שנים ארוכות.

עבור לתוכן העמוד