בחורה

חיפוש מוצר

ארונות מטבח – חידושים והמצאות

חברת Harn מובילה בתחום החידושים בעיצוב ארונות מטבח עמידים, חזקים ואסתטיים. החברה, שהפכה בשנים האחרונות למותג מוביל בתחום פרזול למטבח מציעה לכל מי שמעוניין בשדרוג, שיפוץ של ארונות מטבח פתרונות מתקדמים חדשים לאחסון נבון, יעיל ועמיד. החברה הינה בעלת ניסיון של שנים ארוכות בעיצוב ארונות מטבח ופתרונות לאחסון של חפצי המטבח במגרות ובתוך ארונות ברמה מתקדמת, לפי כל התקנים החמורים ביותר שקיימים היום ולפי סטנדרטים אירופאיים של איכות ועמידות.

מומחים בתחום פרזול ארונות מטבח

אחת ההתפתחויות המשמעותיות בתחום ארונות מטבח היא השימוש במתכת ובפרזול כדי ליצור פתרונות אחסון טובים מאחורי דלתות, מדפים וארונות מטבח מעוצבים. כלומר – כל הכלים והחפצים השונים – מהסכו"ם ועד למחבתות, מאורגנים בצורה כמעט צבאית מאחורי ארונות מטבח ומגרות. פרזול ארונות מטבח מתבצע כך שהארונות והמגירות נעים על צירים שמאפשרים פתיחה וסגירה נוחה של ארונות המטבח או של מגרות המטבח. פרזול ארונות מטבח הפך לתהליך מוכר בעולם עיצוב המטבחים בשנים האחרונות – בעיקר בשל העובדה הפשוטה שמדובר בטכניקה ממונעת ועדינה שמאפשרת עמידות של ארונות מטבח ומגירות לאורך שנים והתנהלות נוחה יותר במטבח.

חידוש ארונות מטבח – זה כדאי!

גם אם במטבחנו יש ארונות ישנים, מגרות שזקוקות לרענון או פשוט מתחשק לנו להתחדש במטבח פרקטי ונוח, ניתן לבצע חידוש ארונות מטבח באמצעות פרזול או הטמעת פתרונות אחסון נוחים בלי לעשות חור בכיס ובלי לפרק את כל המטבח עד התשתית. חברת Harn מספקת אינספור פתרונות מותאמים לכל צורך וצורך תוך מחשבה על איכות ועמידות המטבחים לשנים ארוכות.

חידוש המטבח – כמה זה עולה לנו?

רבים שחיים עם מטבח מיושן במשך שנים ארוכות חוששים מהוצאה כספית גבוהה שתדרוש החלפה או בשדרוג של ארונות מטבח ולכן נמנעים מלבצע שינויים אלו. היום כבר אין צורך לחשוש מהוצאה כספית גרנדיוזית, שכן ניתן להתאים את שדרוג הארונות לכל כיס ולשקול את הצרכים מול העלות בצורה מדויקת ומותאמת לכל מטבח ובעליו. פרזול של ארונות מטבח קיימים וחידושם יכול להיות כדאי בהשוואה להחלפת המטבח כולו במטבח חדש. לכן, לפני שאנחנו פוסלים על הסף את חידוש המטבח בגלל עלויות גבוהות, כדאי לזכור שיש אפשרויות חידוש מטבחים פשוטות ומתאימות לכל כיס וכל מה שצריך לעשות הוא להיוועץ עם המומחים של Harn ולקבל הערכת מחיר לפי צרכינו.

פרזול ארונות מטבח – לחוויית בישול מהנה

פרזול ארונות מטבח וחידושם מאפשרת ליצור בבית שלנו חווייה אחרת בשימוש בפונקציות המטבח שלנו. פתרונות האחסון המתקדמים, היכולת לסגור ולפתוח את הארונות בצורה חלקה ובטוחה והמראה המהוקצע, מאפשרים להנות מכל רגע ורגע במטבח שלנו ולהפוך את מטלות הבישול להנאה של ממש. גם אם אנחנו רגילים למטבח הישן שלנו, כדאי לשקול שדרוג באמצעות פרזול והתקנת פתרונות אחסון מתקדמים, שיקפיצו את המטבח שלנו למאה ה-21 בלי מאמץ מיותר והוצאה גדולה.

עבור לתוכן העמוד