בחורה

חיפוש מוצר

חידוש מטבח

הרבה רעיונות יצירתיים עולים לראש כשאנו חושבים על חידוש מטבח בביתנו, אך יחד עם המחשבה על סגנון, עיצוב וצבע, חשוב לזכור שתהליך חידוש מטבח נוגע גם בצרכים הפונקציונליים שלנו וביכולת לבצע פעולות שונות כמו בישול, אפייה, רחיצת כלים, אחסון מזון וכל פעולות המטבח האחרות בצורה נוחה וידידותית. חשוב לזכור שהמטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית, אליו מתנקזים כל בני המשפחה במהלך כל שעות היום, בשעות הארוחות ובו הם נפגשים כשהם חוזרים מהעבודה, בית הספר או פעילויות אחר הצהריים.  לכן תהליך חידוש מטבח הוא תהליך שמחייב מחשבה מדוייקת, תקצוב ותכנון של כל האלמנטים ההכרחיים במטבח.

חידוש מטבח – על מה צריך לחשוב?

תהליך חידוש מטבח שתוצאותיו יהיו טובות ויאפשרו לנו שימוש ארוך טווח בכל הפונקציות של המטבח שלנו צריך לכלול החלפה של מגירות המטבח או לפחות שדרוגן כך שיוכלו לשמש מצע נוח לאחסון. כיום ניתן לערוך שדרוג באמצעות התקנת מסילות ממונעות שמונעות מהמגירה להיטרק וסוגרות אותה בעדינות, כך שעמידותה מתחזקת. בנוסף, ישנם קיטים לאחסון המותקנים בתוך המגירות ומסייעים לשמירת הסדר במטבח. עוד אלמנטים חשובים בתהליך חידוש מטבח הם החלפת הדלתות או שדרוג דלתות הארונות והתקנת פתרונות אחסון חכם גם בתוך ארונות המטבח הקיימים. חשוב לדעת שכיום ניתן להשתמש במוצרי פרזול חכמים למטבח כדי לשדרג בקלות ארונות ותיקים, או לחילופין – להחליף את הארונות הקיימים.

מחדשים את המטבח? בחרו במוצרי הפרזול של Harn

תהליך חידוש מטבח בישראל ובכל העולם מחייב את בני הבית בבדיקה מקיפה של בעלי המקצוע והספקים בהם נעזרים לחידוש המטבח. חברת Harn  מציעה פתרונות, פרזול למטבח , חכמים ומתקדמים שמובאים ארצה מאירופה וממקומות נוספים בעולם וזוכים להערכה ולתווי התקן החשובים ברחבי הגלובוס. חברת Harn מציעה חידוש מטבח באמצעות מגירות מטבח בעלות מערכות פרזול ממונעות, חידוש ארונות מטבח או החלפתם במערכות נוחות לאחסון וכן קיטים להלבשה על מגירות שמסייעים בשמירת הסדר של כלי המטבח, חומרי הניקוי, סירים ומחבתות, מוצרי אוכל וכל מה שצריך במטבח שלנו. בחירה במוצרי הפרזול של Harn מהווה תעודת ביטוח לתוחלת חיים ארוכה של ארונות ומגירות המטבח ומאפשרת לארגן את המטבח ולהשמיש אותו לצרכי המשפחה תוך מחשבה על עמידות ועל איכות החומרים. היועצים המקצועיים של Harn שצברו ניסיון רב בתחום, יוכלו לייעץ ולהתאים לכל מטבח ומטבח את מוצרי הפרזול הפונקציונליים שישתלבו בפנטזיה העיצובית של בני הבית.

חידוש מטבח זה כבר לא סיפור

חידוש מטבח באמצעות מוצרי פרזול חכמים יכול להפוך מסיפור ארוך לתהליך קל וקצר, שהתוצאה הסופית שלו היא מטבח משודרג, יעיל ונוח לעבודה שישמש את בני הבית במשך שנים ארוכות. היכולת להתאים את התקנת המטבח לצרכי המשפחה, אספקת פתרונות אחסון חכמים ושמירה על איכות החומר ועמידותו הופכים את Harn לשותפה אידיאלית לדרך.

עבור לתוכן העמוד