בחורה

חיפוש מוצר

פרזול פרקטי לשימוש בעיצוב המטבח המודרני

המטבח הינו המקום המבוקש ביותר בבית ולכן עיצוב מטבחים פרויקט מורכב ומעניין, חשוב שהמטבח יהיה גם יפה וייצוגי ויחד עם זאת גם פרקטי ויעיל לעבודות המורכבות שאותו הוא משמש.

 

לבחירת הפרזול משקל גדול וחשוב בנוחות השימוש בעיצוב מטבחים מודרניים לא פחות מהיופי והנראות ולכן חשוב לשים דגש כבר בשלב התכנון לבחירה נכונה של הפרזול ובכך ליצור מטבח שהוא לא רק יפה אלא גם נוח לשימוש.

המטבח שלנו משמש את כל בני הבית בכל שעות היום ולכן חשוב שהוא יהיה לא רק מעוצב יפה אלא גם נוח לשימוש פרקטי ועמיד לאורך שנים.

 

המטבח המודרני הוא מקום עבודה להכנת הארוחות, לאחסון הכלים ומוצרים יבשים המגירות והארונות נפתחים ונסגרים בתדירות גבוה על בסיס קבוע ברב שעות היום ולכן חשוב שפרזול המטבח יבחר בקפידה ויהיה חלק מהתכנון והעיצוב שלו.


 

יעילות בשיאה בשימוש בפרזול למגירות המטבח


 

פרזול במגירות ובארונות המטבח זזים על צירים אשר נעים על מסילה בצורה חלקה ויציבה וכך מאפשר למגירה לצאת כמעט עד הסוף מבלי ליפול.

 

הפטנט הזה הופך את מגירות המטבח להיות מאד יעילים ופרקטים כי אפשר לנצל את כל הנפח של המגירה. יתרון אדיר  למי שחשוב לו אסתטיות, מינימליסטיות וחסכון של המון מקום לכל אביזרי המטבח השוהים בארונות וגם במגירות.

 

תרומת הפרזול לפן העיצובי

 

בימינו עיצוב המטבח קיבל תפנית מעניינת גם בעיצוב מטבחים קטנים וגם בעיצוב מטבחים גדולים. המגמה היא שארונות המטבח והמגירות יהיו כמה שיותר גדולים ורחבים והימנעות מחלוקה חיצונית

ש"מקשקשת" את העין.

 

בעקבות כך גובר הצורך כבר בעיצוב המטבח ותכנונו לתת דגש על פרזול חכם וכזה שיוכל מצד אחד לשאת משקלים גדולים יותר במגירות וגם חלוקה פנימית נכונה ויעילה ליצירת הסדר בתוכן הארונות.

 

בשנים האחרונות תחום הפרזול השתנה עד מאוד ולכן חשוב לשכור את שרותיו של מעצב פנים שיש לו ידע בכל החידושים הקיימים בשוק בתחום הפרזול ושידע לקשר בין היופי העיצובי בתכנון המטבח המודרני ליעילות והפרקטיות של כל הפונקציות הנדרשות.

 

המטבח הוא אחד החדרים החשובים בבית, וכמו שנאמר, הצבא צועד על קיבתו. מטבח נעים ומזמין יאפשר גישה נוחה לכל בני הבית למטבח, כמה פעמים שהם ירצו במהלך היום.

 

במטבח המודרני לא תמצאו הרבה קישוטים וצלצולים אלא את החומרים בקו הבסיסי אלגנטי והנקייה ביותר. בעיצוב מטבחים מודרניים הדגש הוא בחדשנות ובשימוש חומרי גלם מיוחדים וטכנולוגיה עכשווית ומתוחכמת.

עבור לתוכן העמוד