בחורה

חיפוש מוצר

איך לבחור פרזול למטבח ?

חברתנו Harn מתמחה בייצור, התקנה והרכבה של כל הדרוש לפרזול מקצועי במטבח.

 

בחירת הפרזול למטבח צריכה להיעשות בהתאם לצורך, מבנה המטבח, צורת ההתנהלות, סגנון העיצוב והתקציב האישי. הפרזול מטרתו להפוך את סביבת העבודה, לנוחה, חכמה ופרקטית יותר, כמו גם ליצור פתרונות אחסון שיובילו לניצול מקסימלי של שטח המטבח.

   

בחירה בפרזול איכותי

התאמה לניצול שטח האחסון

בחירה בעיצוב משולב בנוחות

  

כמה טיפים לבחירת פרזול למטבח


 

טיפ 1 – איכות

 

פרזול למטבח שאינו איכותי נשחק מהר, ומהר מאוד יש צורך להחליפו ולהתקין פרזול חדש במקום וכך בעצם במקום לחסוך משלמים פעמיים.

 

כדאי וחשוב שלא להתפשר על איכות הפרזול, אלא לבחור פרזול של חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום הפרזול. אנחנו ב- Harn  בוחרים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שעברו את כל בדיקות התקינה המחמירות ומעניקים אחריות של 12 שנה על מוצרי הפרזול שלנו.


 

טיפ 2 – שלב ההתקנה

 

חשוב לעשות הבחנה בין מטבח חדש לבין מטבח קיים שרק רוצים לשפץ או לשפר את הפרזול.

 

אם מתקינים מטבח חדש לגמרי, כדאי כבר בשלב הראשוני של תכנון המטבח, לפנות ליעוץ בכל הנוגע לפרזול, כדי ליצור את ההתאמה הנכונה ביותר, בין מבנה המטבח לפרזול הנחוץ.

 

כאשר אם מדובר במטבח קיים, ניתן בכל שלב לבצע פרזול, אך ישנם מקרים בהם יש יהיה צורך להחליף אל כל המגירה כולה, כל מטבח נבחן באופן ספציפי. המומחיות שלנו  הינה ליצור את התכנון המדויק בין צרכי הלקוח לרמת השימוש.


 

טיפ 3 – מחיר

 

ישנן חברות רבות המציעות פרזול למטבח במחירים נמוכים ביותר, כאשר בפועל מדובר בפרזול ברמת איכות נמוכה אשר אינו מחזיק מעמד לאורך זמן.

 

לפני שאתם בוחרים חברה שתבצע את הפרזול במטבח, כדאי יהיה לעשות סקר מחירים בין החברות השונות, ולבחור לא רק לפי המחיר, אלא לפי וותק, ניסיון, אמינות, אחריות והמלצות.

 

טיפ 4 – שטח אחסון

 

בפרזול נכון, אפשר לנצל טוב יותר את שטח האחסון של המגירות והארונות במטבח, שכן חלוקה נכונה, התאמה בין גודל הכלים למבנה המגירה, מביאים לכך שניתן לאחסן יותר כלים וחומרי מזון, כמו גם להתנהל בצורה הרבה יותר יעילה ואפקטיבית.


המגירות שלכם במטבח לא נפתחות ונסגרות כמו שצריך? אתם עומדים לרכוש מטבח חדש לגמרי? צריכים יותר מקום במטבח, אך אין ?

 

אצלנו תגלו מגוון פתרונות חדישים עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר, שישנו את סביבת העבודה במטבח באופן שיהיה קל ונוח יותר להתנהל, לבשל ולמצוא מקום לכל הכלים וחומרי המזון בקלות רבה.

עבור לתוכן העמוד