בחורה

חיפוש מוצר

מסילות למגירות עם טריקה שקטה

חברתנו HARN מתמחה בפרזול מקצועי למטבח. מוצרי הפרזול שלנו, חדישים ומתקדמים ביותר, והופכים את כל ההתנהלות במטבח לנוחה, קלה, יעילה ואפקטיבית.

 

הפרזול כולל מסילות למגירות עם טריקה שקטה, באופן שקל יותר לפתוח ולסגור את המגירות והן נשמרות כך באיכותן לאורך זמן. כל המוצרים שלנו, עברו הבדיקות המחמירות ביותר והוכחו ברמת האמינות הגבוהה.

 

מגירות עם טריקה שקטה
שילוב של עיצוב ונוחות
התאמה לכל סוגי המגירות

 

לצפייה במסילות למגירות בייסיק

 

מגירות עם טריקה שקטה – שילוב בין פרקטיות לטכנולוגיה

 

מידי יום, אנחנו פותחים וסוגרים את מגירות המטבח, זה חלק בלתי נפרד מההתנהלות השגרתית במטבח. כאשר צריך לזכור שכל פתיחה וסגירה גורמת לשחיקה מוגברת של המגירה ועל מנת שלא יהיה צורך להחליף את המסילות לעתים קרובות, או למצוא שכל מגירה נשארת חצי פתוחה, חשוב להשקיע בפרזול המגירות, כך שהשימוש בהן יהיה חלק, פשוט ושקט.

 

הטכנולוגיה החדשנית של פרזול המגירות מאפשרת להתנהל במטבח בצורה הכי נוחה שיש, כל פתיחת וסגירת מגירה הינה קלה, חלקה ומהירה. בנוסף, הפרזול החדשני, שומר על איכות המגירה לאורך זמן, כך שיש בטכניקת הפרזול הזו רק יתרונות. ניתן להתאים את הפרזול למרבית המגירות השונות, ולכן לפני שאתם עומדים להחליף את ארונות המטבח או לרכוש מטבח חדש, כדאי לקבל יעוץ מקצועי אצלנו ב – HARN  בכל הנוגע לפרזול המגירות.

 

מה כולל הפרזול למגירות עם טריקה שקטה?

 

אנחנו ב – HARN מספקים את כל הדרוש לפרזול המגירות באופן מלא ומושלם: הזמנת המוצר, הרכבה והתקנה על ידי אנשי מקצוע מובילים. התהליך כולל מספר שלבים: השלב  הראשון הוא מדידות, השני התאמת המסילות לסוג המגירה ולצורת הפתיחה והסגירה והשלב השלישי הינו הרכבת המסילה והתקנתה. כאשר בכל המגירות אנו מתקינים מנגנון מיוחד לתנועה חלקה, מנגנון לסגירה אוטומטית ומעצור בטיחות כפול לפעולה נוחה ומדויקת.

 

חשוב לרכוש את פרזול המגירות רק אצל חברה אמינה ומקצועית אשר יש לה ידע, וותק וניסיון בתחום זה, ואשר מתחייבת למתן אחריות על ההתקנה ועל המוצרים לתקופה ארוכה. אנחנו ב – HARN נחשבים למובילים בתחום הפרזול למטבח, וניתן לרכוש דרכנו, את כל סוגי מסילות למגירות עם טריקה שקטה והאיכותיות ביותר.

 

עומדים להחליף את המטבח? המגירות לא נסגרות באופן חלק? קונים מטבח לדירה חדשה? לפני שאתם משקיעים בכל מיני אלמנטים עיצובים, חשוב שתשקיעו בפרקטיקה, כך שההתנהלות שלכם במטבח, תהיה הרבה יותר קלה, פשוטה ויעילה. פרזול חכם וחדשני למגירות המטבח הופך את סביבת העבודה במטבח לידידותית ביותר.

עבור לתוכן העמוד