בחורה

חיפוש מוצר

פרזול למטבח בראשון לציון זה HARN

על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על מטבח איכותי?

שמתכננים להתחדש במטבח רוצים שהוא יהיה לא רק מעוצב לעילא ומצויד בטכנולוגיות העכשוויות ביותר, אלא גם שיהיה פרקטי ואמין, כזה שישמש לאורך שנים ושמגירותיו יהיו מסוגלות לשאת בקלות משקל רב של כלים ומוצרי מזון.

עם הפרזולים שלנו, אותם ניתן להשיג באזור התעשייה החדש של ראשל"צ, תוכלו ליהנות מכל היתרונות שאפשר לדרוש ממטבח כולל מגירות הבנויות לנשיאת משקל של עד 60 ק"ג!

 

 

מנצחים בפתרונות פרזול למטבח

 

 

מי שייסע לראשון לציון לבדוק אילו פתרונות פרזול אנו מציעים, ימצא מגוון רחב ואיכותי הכולל מגירות מטבח "טריומקס" בעלות הטריקה השקטה, מסילות   "טריו-ווד" המתאימות לבנית מגירות מעץ מלא עם תאי אחסון חכמים ומסילות שליפה "בייסיק" העשויות בשילוב פלדת אלחלד ופלסטיק ועמידות לשנים ארוכות.

מסילות כאלו, עליהן המגרות מחליקות באלגנטיות, הן דוגמה מצוינת לאביזרי פרזול למטבח שיכולים לשדרג את חוויית השימוש במטבח קיים כך שגם מטבח ישן ירגיש כמו חדש.

 

 

פרזול שמוסיף טאץ' יוקרתי למטבח

 

 

חברתנו הוקמה לפני כ-20 שנה ומאז מוצריה נמכרים בהצלחה במעל ל 50 מדינות ברחבי העולם. מה הסוד? האמת שיש הרבה סודות, כמו מקצוענות חסרת פשרות ותשומת לב לפרטים הניכרת בתכנון.

מדובר בפרטים כמו מנגנון ייצוב מיוחד המאפשר מפתח רחב עד 150 ס"מ , חלקי פלדה איכותיים המיוצרים ביפן, בציפוי אפוקסי או באלקטרו גילוון ויתרונות כמו סגירה בעזרת סיליקון העדיפה על סגירה בעזרת אוויר דחוס.

 

מדובר בפרטים כמו מנגנון ייצוב מיוחד המאפשר מפתח רחב עד 150 ס"מ , חלקי פלדה איכותיים המיוצרים ביפן, בציפוי אפוקסי או באלקטרו גילוון ויתרונות כמו סגירה בעזרת סיליקון העדיפה על סגירה בעזרת אוויר דחוס.

בנוסף, ודאי יעניין אתכם גם לדעת שגלגלי המסילה מיוצרים מ- ,Nylon 6 החומר ממנו מיוצר אקדח ה- ,Glock   היחיד בעולם שאינו עשוי ממתכת.

עם מוצרי הפרזול שלנו כל מטבח מקבל ארומה של יוקרה, וכל זה מחכה לכם לא רחוק, באזור התעשייה החדש של ראשון לציון.

 

פרזול למטבח

 

נוחות לנגר, איכות באחריות ללקוח

 

מטבח היא רכישה לטווח ארוך. מסיבה זו חשוב שעם הארונות והמגרות, הלקוח יקבל שקט נפשי מלא. בזכות 12 שנות אחריות הלקוח יכול להיות בטוח שהוא עשה את העסקה הטובה ביותר. שנות האחריות הרבות מתאפשרות הודות לכך שמוצרי HARN מותאמים לתקנים המחמירים בעולם – 9001 ISO , FIRA   האנגלי, LGA הגרמני ו- MEI CHARLTON האמריקני.

היצרנים שלנו חשבו גם על הנגרים כדי שישמחו תמיד לעבוד עם מוצרי הפרזול שלהם למטבח. לכן ההתאמה וההתקנה מתבצעות בקלות המרבית וגם המחירים משתלמים.

בקיצור, מחכים לכם בראשל"צ!    

 

לחזרה למאמרים מקצועיים

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד